Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Najmodniejsze koki i upięcia ślubne 2018

Jaki kok wybrać na własny ślub?

Koki to bardzo popularne fryzury ślubne. Niebanalnie upięte włosy w kok sprawią, że będziesz się prezentować niezwykle elegancko i efektownie. Twoją fryzurę dodatkowo upiększą efektowne ozdoby ślubne do włosów.

Jak wybrać idealny kok dla siebie? Do wyboru masz mnóstwo możliwości, np.

  • kok z lokami – bardzo interesująca fryzura ślubna, pozwalająca wysmuklić rysy twarzy. Część włosów upięta na czubku głowy, pozostała część spływa na plecy wijąc się w piękne loki. Fryzura ta jest jednocześnie elegancka i kobieca. Idealna dla wymagających Pań poszukujących oryginalnej, pięknej fryzury do ślubu.
  • kok obwarzanek – to misterne i zabawne upięcie sprawi, że będziesz się prezentować niezwykle kobieco, a zarazem skromnie.
  • mały koczek – sprawi, że będziesz wyglądać niezwykle lekko i zwiewnie. Eksponuje rysy twarzy, idealny dla Pań o owalnym kształcie twarzy i nienagannej cerze.

Wybór danego koka zależy przede wszystkim od Twoich włosów – ich długości i struktury, a także od kształtu Twojej twarzy, sukni ślubnej itd. Wszystkie elementy wyglądu zewnętrznego Panny Młodej muszą być idealnie skomponowane – tylko wtedy kreacja będzie naprawdę wspaniała.

Dobrze wystylizowany kok wymaga nie tylko fantazji i sprytu, ale i odpowiednich umiejętności. Najlepszym sposobem na wyczarowanie efektownej fryzury ślubnej w postaci pięknego koka jest odnalezienie dobrego fryzjera, który specjalizuje się w stylizacji włosów do ślubu.