Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Klasyczny manicure na ślub 2018

Jak pomalować paznokcie do ślubu?

Ślub – ta najważniejsza chwila w życiu każdej kobiety wymaga nie tylko perfekcyjnej organizacji ( dobra organizacja ślubu jest ogromnie istotna!), ale i odpowiedniej wyjątkowej oprawy – piękna suknia ślubna, nienaganny makijaż ślubny a także ślubny manicure – wszystko powinno prezentować się wspaniale. To właśnie dodatki decydują o efekcie końcowym!

Najmodniejszym ślubnym manicure jest french manicure – nadaje paznokciom niezwykle elegancki, piękny i gustowny wygląd. Do wyboru mamy wiele odmian tego zdobienia – french skośny, w kształcie litery V, french odwrotny itd.

Wiele Pan decyduje się na zdobienie paznokci ślubnych – cyrkonie, aplikacje. Nie należy jednak zapominać, że piękno tkwi w prostocie, odciągać od niej uwagę. Zbyt krzykliwe kolory i zbyt bogate zdobienia są zdecydowanie niemodne!

Manicure ślubny powinien stanowić całość wraz z całym wyglądem Panny Młodej. Kolor zdobienia paznikci powinien być idealnie skompnowany z kolorem kreacji ślubnej, na którą składa się nie  tylko suknia ślubna, ale i bukiet ślubny, stroik ślubny. Właściwie wszystkie kolory zdobienia są dozwolone, ale zasada jest jedna – kolor musi idealnie pasować do całości wizerunku Panny Młodej.

Wiele Pań narzekających na zniszczone paznokcie decyduje się na sztuczne paznokcie do ślubu – paznokcie akrylowe, paznokcie żelowe, przedłużanie paznokci metodą firmy NailTek, metoda fiberglass. Dzięki sztucznym paznokciom w przeciągu paru godzin możemy cieszyć się nienagannym wyglądem dłoni i pięknym, ślubnym manicure!