Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Ekskluzywne samochody ślubne 2018

Jak wybrać samochód do ślubu?

Jaki wybrać pojazd do ślubu? Przede wszystkim zdecyduj, jaki styl najbardziej Ci pasuje i jaki będzie najlepiej pasował do charakteru wesela.

Styl tradycyjny i klasyczny to samochody zabytkowe, np. Lincoln, Rolls Royce, Bentley, Wołga, Warszawa itd.

Możesz również zdecydować się na wynajęcie bryczki, zaprzężonej w piękne konie. Jeśli jednak odległość od kościoła do lokalu weselnego jest duża, dobrze się zastanów, szczególnie jeśli bierzesz ślub w zimie!

Styl nowoczesny zapewnią Ci luksusowe marki samochodów, takie jak Mercedes, Audi, Lexus. Styl luksusowy ma swoje niepodważalne zalety – jeśli Twój ślub odbywa się w środku upalnego lata, klimatyzacja ostudzi nieco Twoje emocje i zabezpieczy starannie wykonany makijaż.

Styl awangardowy – jeśli chcesz oryginalnie podróżować do swojego ślubu, masz mnóstwo możliwości – wybierz transport motocyklem, balonem, a nawet motolotnią!

Pamiętaj, że Twoja kreacja ślubna musi być odpowiednia do zewnętrznych okoliczności – do efektownej jazdy motocyklem raczej nie będzie pasował długi tren!

Warto zadbać o to, aby kolor pojazdu ślubnego pasował do Twojej kreacji, na którą składa się suknia ślubna, upięcie włosów na wesele, ślubny manicure oraz do ogólnego wystroju przyjęcia weselnego. Pamiętaj o odpowiedniej dekoracji pojazdu!